У Єгипті вирішили запустити Tax Free для туристів

September 19, 2022 by No Comments

Влада Єгипту вирішила прискорити запуск системи Tax Free в республіці для іноземних туристів. Про це повідомляється на сайті Асоціації туроператорів Росії (АТОР).

Так, кабінет міністрів Єгипту схвалив створення національної компанії Global Blue Egypt, які планують відкрити в міжнародних аеропортах країни. Офіційні терміни запуску системи поки що невідомі, проте єгипетські експерти вважають, що пілотний проект може запрацювати в Шарм-еш-Шейху вже у листопаді 2022 року.

Зазначається, що повернення ПДВ туристам проходитиме за стандартною міжнародною схемою – перед від’їздом з країни необхідно звернутися до спеціальних кіосків Tax Free, де можна отримати кошти за скоєні покупки, що пересичують за вартістю 1500 єгипетських фунтів (4,7 тисячі рублів).

Раніше у вересні росіянка побувала в улюбленому готелі Єгипту після реновації і назвала відпочинок «нахабним обдиранням». За її словами, вона повернулася до готелю «через п’ять років» і залишилася незадоволена підвищенням цін та активним нав’язуванням платних послуг.

Leave a Comment

Your email address will not be published.