На головну

Допомогти так просто

П`ятниця, 18 , 2008 року, № 102 (410)

Нещодавно у Львові запровадили спеціальну телефонну лінію, щоб у разі зустрічі з дитиною, яка потребує допомоги, люди не губилися, а відразу телефонували в Кризовий центр “Діти вулиці” Благодійного фонду “Карітас-Львів УГПЦ”.

Кожна дитина, яка потрапила в складну життєву ситуацію чи потерпає від неблагополуччя в родині, знайде підтримку. У цьому запевнив керівник соціального центру Богдан Білан під час брифінгу на тему “Гаряча телефонна лінія “Дзвінок допомоги дитині”.

Новий проект “Дзвінок допомоги дитині” спільно з німецьким “Карітасом” стартував іще в червні. У рамках програми організатори намагатимуться якомога ефективніше допомагати дітям вулиці, сиротам або тим, хто потерпає від насильства в сім’ї, а також батькам чи особам, які ними опікуються. До проекту залучено кваліфікованих психологів, педагогів, медиків, сестер-монахинь і керівників творчих гуртків, щоб надавати родинам фахову медичну та психологічну допомогу, а також харчування, одяг і змогу активного відпочинку та роботи в гуртках.

“Особливий акцент робимо на соціальній допомозі тим сім’ям, у яких батьки безробітні чи зловживають алкоголем і наркотиками, адже маємо на меті досягти того, щоб родина могла сама забезпечувати себе та своїх дітей”, – пояснює Богдан Білан.

За словами психолога соціального центру Ярослава Бойка, такий проект започатковано вперше в Україні, він покликаний передусім оперативно виявляти та реагувати на проблему дитячої бездоглядності, жебракування, токсикоманії та насильства, а також стати кроком до формування громадянського суспільства.

Зустрівши дитину, яка, на вашу думку, потребує допомоги, телефонуйте за номером: 240-83-92 або 8 (067) 370-14-57.

Христина Каспшишак

слайд шоу на похороны

Наверх