Нове обличчя Джеймса Бонда PDF Друк E-mail
31.01.2003 04:38

ДРУГА з наступних серій “бондіани”, можливо, представить світові нового головного героя. Актор Джуд Лоу зібрав понад чверть глядацьких голосів у виборі кандидата на роль агента 007. Акцію провів журнал Total Fіlm.

Друге місце фанати віддали Евану Макгрегору, шотландському акторові, що знявся в “Зоряних війнах” та “Мулен руж”. Найвідомішим з Джеймсів Бондів вважається Шон Коннері, теж шотландець.

Нинішній Бонд, Пірс Броснан, зіграв цю роль уже чотири рази і підтвердив свою участь у наступному фільмі. Актор хоче закінчити кар’єру гідно і заявляє, що почувається надто старим для шостої серії. Цей персонаж, за його словами, забирає багато життєвих сил. Однак витрачати свої сили на агента 007 готові багато акторів. У списку претендентів виявилися Клів Оуен, Рассел Кроу, Роббі Вільямс, і навіть Річард Блеквуд вирішив запропонувати свої послуги. Він міг би стати першим чорним Джеймсом Бондом.

В активі Джуда Лоу фільми “Ворог біля воріт” (роль снайпера Василя Зайцева), “Штучний розум” і “Талановитий містер Ріплі”. Але чи зможе цей факт укупі з гдядацькими симпатіями вплинути на остаточне рішення щодо нових фільмів бондіани, наразі невідомо.Львівська газета, 31 січня 2003 року, №94