Колишній інженер Microsoft показав прототип Windows 8

October 5, 2022 by No Comments

Колишній співробітник Microsoft показав, як виглядав прототип Windows 8. Про це повідомляє видання XDA.

Журналісти медіа звернули увагу на відео, опубліковане на YouTube-каналі колишнього інженера Microsoft Стівена Сінофскі. Фахівець продемонстрував скріншоти операційної системи (ОС), яку у компанії розробляли у 2010-х роках. Зважаючи на все, йдеться про ранню версію Windows 8.

Згідно з роликом, у ранній версії ОС була передбачена бічна панель на робочому столі, на якій були розташовані різні елементи — останні новини, результати спортивних матчів, прогноз погоди та інше. Журналісти зауважили, що цей компонент можна вважати ранньою версією віджетів, які з’явилися в Windows 11. З цього автори зробили висновок, що Microsoft займалася розробкою віджетів більше 10 років тому, але з якихось причин не реалізувала їх у попередніх версіях Windows.

“Концепція здається дуже схожою за духом на те, що ми бачимо сьогодні на панелі віджетів Windows 11, і дуже цікаво бачити, що Microsoft повернула цю ідею понад 10 років”, – зазначили фахівці. Windows 8 з’явилася у продажу у жовтні 2012 року.

Наприкінці серпня колишній співробітник Microsoft розповів, що Windows 8 мала отримати власний звук запуску. За словами фахівця, перед випуском операційної системи його прибрали із фінального складання.

Leave a Comment

Your email address will not be published.