Названі звички, які «вбивають» смартфон

October 20, 2022 by No Comments

Керівник відділу ІТ групи компаній «Рексофт» Євген Чорток у розмові з газетою ПОСТУП назвав «звички, що вбивають» смартфон.

З його слів, звичні необдумані дії власника можуть скоротити службу телефону. Він зазначив, що смартфони дуже чутливі до води навіть у вигляді бризок та пари, це може призвести до неполадок у його роботі. У зв’язку з цим експерт порадив нічого не пити поряд із гаджетами.

Також він порекомендував не носити смартфон у вузькій кишені штанів, оскільки це може зіпсувати його корпус. Крім того, не варто використовувати дешеві, одноразові китайські мережеві чи автомобільні зарядки. “Дикі перепади напруги та імпульсні перешкоди скоротять термін служби вашого пристрою”, – сказав він.

Чорток порадив не залишати смартфон під прямими променями сонця і не давати йому перегріватись, оскільки це може призвести до здуття батареї. Експерт також зазначив, що не слід зберігати телефон у зоні доступу маленьких дітей чи тварин. Крім того, він підкреслив, що не варто самостійно перепрошувати пристрій, інакше він перетвориться на «цеглу».

Раніше повідомлялося, що світовий ринок смартфонів пережив найгірший третій квартал із 2014 року. На тлі економічної ситуації, що ускладнюється, покупці не поспішають з купівлею гаджетів. За даними дослідницької компанії Canalys, постачання смартфонів по всьому світу за три місяці, що закінчилися у вересні, впали на дев’ять відсотків, продовживши спад, який тривав весь 2022 рік.

Leave a Comment

Your email address will not be published.