Новий вірус на Android навчився ховати SMS

July 3, 2022 by No Comments

Шкідливе ПЗ для Android виявилося здатним оформлювати платні послуги без відома користувача. Про це повідомляється у блозі компанії.

Фахівці корпорації зазначили, що знайдені вірусні програми, які можуть оформлювати платні підписки потай від користувачів, є вкрай поширеними на платформі Android. Автори дослідження розповіли про нову шкідливу програму, яка атакує абонентів певних стільникових операторів.

У повідомленні йдеться, що небезпечне ПЗ здатне потай оформити на номер користувача велику кількість платних підписок. Особливість нової шкідливої ​​програми полягає в тому, що вона навчилася ховати SMS-повідомлення, які оператор зазвичай надсилає на підтвердження факту оформлення підписки або здійснення платежу.

За словами фахівців, зупинити небезпечні програми можна за допомогою внесення змін до Android API і докладнішого вивчення програм, що знаходяться на модерації Google Play. Також у корпорації порадили відмовитися від скачування програм із невідомих джерел та обмежити для додатків можливість читати вхідні SMS.

Наприкінці квітня фахівці Check Point Research розповіли, що пристрої на базі Android навчилися зламувати за допомогою аудіокодека. Зловмисники скористалися помилкою в кодеку Apple Lossless Audio Codec (ALAC).

Leave a Comment

Your email address will not be published.