Олександр Гудима, та не той Друк
31.01.2003 06:02

Україна веде перед у політичному клонуванні

ДЕЯКІ засоби масової інформації розповсюдили повідомлення, що під час акції протесту через візит Владіміра Путіна до Києва на саміт СНД активним учасником та організатором дійства був не хто інший, як Олександр Гудима, і що він, мовляв, причетний до демонстраційного спалення російського прапора.

УНП надіслала до засобів масової інформації заяву-спростування, в якій ідеться про те, що ця інформація не відповідає дійсності. Причин цьому декілька. Перше: у час, коли проходила акція, Олекса Гудима перебував у Львові. Друге: Олекса Гудима “є проукраїнським політиком, але він ніколи не зараховував себе до антиросійських”, стверджує заява.

Але що ж за Гудима був на акції? Виявляється, у акціях протесту брав участь Гудима, і також Олександр, але не народний депутат та голова ЛОО УНП, а інший, колишній депутат Верховної Ради України першого скликання. Представники УНП закликають журналістів більш ретельніше ставитися до своєї роботи, щоб не було неточностей.

Пригадується, що свою промову на з’їзді УНР (тепер уже УНП) Олекса Гудима розпочав з того, що попросив вибачення у киян за те, що саміт перенесли до Києва, і запевнив присутніх, що звернеться із заявою до президента, аби саміт країн СНД перенесли на Аляску.

Валентина Люля, Львівська газета, 31 січня 2003 року, №94