Розкрито термін анонсу GTA VI

July 3, 2022 by No Comments

Невідомі інсайдери розкрили ключові деталі про нову гру серії Grand Theft Auto. Про це повідомляє видання IGN.

Присвячений черговій частині GTA витік спочатку з’явився на Reddit, але інформація була видалена модераторами. Згодом деталі про тайтл опублікували для загального огляду в Google Docs. Згідно з інсайдом, Rockstar анонсує GTA VI у третьому кварталі 2022 року. Також розкрито терміни повноцінного релізу — його заплановано на кінець 2023 року.

У повідомленні йдеться, що бюджет нової частини GTA становитиме 500 мільйонів доларів без урахування витрат на маркетинг. Гра буде створена на движку RAGE. За прогнозом, за першу добу з моменту релізу компанія збирається виручити понад мільярд доларів із продажу копій гри. Інсайдери також розповіли деталі про протагоністів GTA VI та геймплей.

Згідно з джерелами, у грі будуть три герої — Рікардо, Кейсі та Роуз, остання виявиться першою жінкою-протагоністом серії. Дія буде розгортатися у 2023 році у містах Liberty State, Carcer City, Vice City та Cottonmouth. Очікується, що розмір ігрового світу становитиме понад 140 квадратних миль, проходження сюжетної лінії займе 75 годин.

Журналісти зазначили, що інсайд може відмовитись фейком. На початку лютого Rockstar підтвердила, що працює над новою частиною Grand Theft Auto.

У середині березня аналітики пов’язали прогнозований прибуток компанії Take-Two із релізом нової версії GTA. За словами фахівців, видавець GTA має випустити нову гру серії не пізніше 2025 року.

Leave a Comment

Your email address will not be published.