Без “Реала” PDF Друк E-mail
31.01.2003 05:01

Найсильніший клуб світу зазнав нищівної поразки в Кубку Іспанії

РЕЗУЛЬТАТ чвертьфінального матчу-відповіді Кубка Іспанії між “Мальоркою” та “Реалом” – 4:0 – можна розцінювати по-різному. З одного боку, такий розгром улюбленою командою гранда гріє серця пальма-де-майоркських уболівальників, адже “Мальорка” взяла повноцінний реванш за домашню поразку від “Реала” в чемпіонаті (1:5). Та ще й у півфінал національного Кубка пробилася. З іншого ж – усі чудово розуміють, що в ситуації, яка склалась у першості Прімери, де “Реалу” будь-що потрібно наздоганяти баскських одноклубників, кубкові змагання для мадридців – класичне п’яте колесо до воза.

Крім “Мальорки” боротьбу за традиційно почесний трофей іспанського футболу продовжать “Осасуна” (1:1 на виїзді і 3:2 вдома зі “Севільєю”), “Рекреатіво” (1:0 на виїзді та 0:0 удома з “Атлетіком”) і переможець пари “Мурсія” – “Депортіво”. Крім ла-корунців, компанія, м’яко кажучи, не вражає...
АНГЛІЯ

Центральною зустріччю 25-го туру у Прем’єр-лізі був, звичайно, матч між “Ліверпулем” і “Арсеналом”. Зціпивши зуби, господарі поля на останній хвилині гри таки зуміли уникнути поразки – бойова нічия 2:2. 90-та хвилина стала щасливою і для “Ньюкасла”, якому перед самим фінальним свистком вдалося провести переможний м’яч у ворота “Тоттенгема” на його полі – 1:0. Цікаві матчі відбулись у Лондоні та Мідлсбро. У столиці “Челсі” приймав “Лідс” і в напруженій боротьбі переміг із рахунком 3:2. “Мідлсбро” ж у домашній зустрічі з “Астон Віллою” захотів продемонструвати своїм уболівальникам видовищний футбол і “пролетів” – 2:5.

А ось як завершилася решта матчів 25-го туру: “Вест Гем” – “Блекберн” – 2:1, “Манчестер Сіті” – “Фулгем” – 4:1, “Вест Бромвіч” – “Чарльтон” – 0:1, “Болтон” – “Евертон” – 1:2, “Сандерленд” – “Саутгемптон” – 0:1.

Становище лідерів: 1. “Арсенал” – 53 очки, 2. “Манчестер Юнайтед” – 47, 3. “Ньюкасл” – 48.
ФРАНЦІЯ

Головна подія 24-го туру у вищому дивізіоні Франції – народження одноосібного лідера, яким після домашньої перемоги над “Ніццою” став “Марсель”. Провансальців міг наздогнати “Ліон”, але він на виїзді здобув очко в зустрічі з “Лансом” – 2:2.

Решта зустрічей у Франції принесла такі результати: “Седан” – “Страсбур” – 2:1, “Монпельє” – “Аяччо” – 0:1, “Парі Сен-Жермен” – “Ліль” – 1:0, “Сошо” – “Рен” – 1:0, “Ґенґам” – “Гавр” – 1:2, “Бастія” – “Осер” – 2:0, “Труа” – “Бордо” – 0:1, “Нант” – “Монако” – 0:2.

Становище лідерів: 1. “Марсель” – 42, 2. “Ліон” – 40, 3. “Ніцца” – 39.