У iPhone з’явиться зворотна зарядка
Apple запатентувала технологію зворотної зарядки

October 5, 2022 by No Comments

У смартфонах та інших пристроях Apple з’явиться зворотний заряд. Про це повідомляє видання Patently Apple.

Такий висновок зробили автори матеріалу, вивчивши відповідний патент Apple. Документ описує використання індукційної котушки та напрямок електромагнітного випромінювання. Відповідно до нової технології пристрій може як приймати, так і віддавати енергію.

У документі йдеться, що смартфон здатний віддавати енергію за бездротовим типом іншим девайсам – як приклад вказаний годинник Apple Watch і навушники AirPods. Щоб реверсивна зарядка почала працювати, потрібно додати годинник або навушники до задньої сторони iPhone.

За словами журналістів, компанія Тіма Кука працює над зворотним бездротовим зарядом з 2013 року, проте пристрої Apple все ще не підтримують цю опцію. При цьому багато смартфонів конкурентів мають функцію реверсивної зарядки. Фахівці припустили, що перший смартфон Apple із підтримкою зворотної зарядки може з’явитися у 2023 році.

На початку серпня інсайдер припустив, що у iPhone 14 з’явиться зворотна зарядка. За словами фахівців, цю функцію можуть підтримувати і старі смартфони Apple, проте її швидше за все доведеться активувати через iOS.

Leave a Comment

Your email address will not be published.