Випробувана біонічна підшлункова залоза

September 30, 2022 by No Comments

Біонічна підшлункова залоза з технологією автоматичної доставки інсуліну була більш ефективною для підтримки рівня глюкози в крові людей з діабетом 1 типу, ніж стандартні ін’єкції інсуліну. Цей висновок дійшов американські вчені, які опублікували результати клінічних випробувань у журналі Медицини Нової Англії.

Автоматизовані системи доставки інсуліну, які також називаються системами управління зворотним зв’язком, контролюють рівень глюкози людини за допомогою безперервного монітора глюкози та автоматично вводять гормон інсуліну, якщо це необхідно, при інсуліновому насосі. Ці системи замінюють вимірювання рівня глюкози, взявши зразок пальця, безперервний моніторинг рівня глюкози з подачею інсуліну через багатоденні ін’єкції або насос без автоматизації.

У 13-тижневому тесті, проведеному в дитячому здоров’ї Nemours та 15 інших клінічних центрах у США, 326 учасників віком від 6 до 79 років, які страждали від діабету 1-го типу та використовували інсулін принаймні один рік. Учасники були випадковим чином розподілені або з групою лікування, використовуючи біо -Gall Bio -онну структуру, або до контрольної групи стандартного лікування.

Для учасників, які використовують біо -біо підшлункової залози, глікований гемоглобін – тривалий контроль рівня глюкози людини в крові людини – покращився з 7,9 до 7,3 відсотка, але залишався незмінним у контрольній групі зі стандартним лікуванням. Гіперглікемія, або високий рівень глюкози в крові, спричинений проблемами з інсуліновою помпезністю, був найпоширенішим побічним ефектом у групі біонічної підшлункової залози.

Leave a Comment

Your email address will not be published.