Заплановано перенесення виробництва iPhone та Mac з Китаю.

October 23, 2022 by No Comments

Авторитетний інсайдер Мін-Чі Ко розповів, як Apple переноситиме виробництво продукції з Китаю до інших регіонів. Про це фахівець повідомив у своєму Twitter.

Аналітик опублікував дорожню карту, згідно з якою Apple частково перенесе виробництво та складання смартфонів та комп’ютерів з Китаю до Індії та Таїланду протягом трьох-п’яти років. Таким чином американська компанія має намір скоригувати ланцюжки поставок і виявитися менш залежною від однієї країни, зокрема через напружені відносини між Вашингтоном і Пекіном.

Уточнюється, що індійська компанія Tata Group працюватиме з Pegatron або Wistron, щоб організувати виробництво та збирання iPhone на території Індії. Наразі всі MacBook збираються в Китаї, проте в майбутньому Apple запланувала зробити основним виробничим майданчиком завод у Таїланді. Щодо перенесення виробництва інших пристроїв за межі Китаю не повідомляється.

За словами фахівця, у перспективі трьох-п’яти років Apple має намір постачати на американський ринок смартфони та комп’ютери, зроблені за межами Китаю. Мін-Чі Ко заявив, що ринок США становить 25-30 відсотків від світових постачань Apple. У довгостроковій перспективі вироблені у Китаї пристрої продаватимуться лише на місцевому ринку.

Наприкінці вересня Apple оголосила про рішення розпочати виробництво iPhone 14 в Індії. Журналісти Reuters наголошували, що Індія є другим за величиною ринком смартфонів після КНР.

Leave a Comment

Your email address will not be published.