На головну

Лужний гратиме і тренуватиме в Латвії?

Середа, 12 , 2005 року, № 4 (570)

За інформацією Football.lv, дебютант вищого латвійського дивізіону клуб “Вента” сподівається влаштувати справжню селекційну сенсацію,

на яку досі були неспроможними не лише новачки еліти місцевого національного футболу, а й усі інші команди цієї країни.

Олег Лужний (Архів “Газети”)Окрім інформації про зацікавленість керівництва “Венти” в провідних латвійських гравцях, які виступають за межами держави (йдеться, скажімо, про півзахисника “Москви” та збірної Латвії Владіміра Колєсніченка, голкіпера “Москви” Андріса Ваніна, півзахисника московського ЦСКА та найкращого футболіста Латвії 2002 року Юріса Лайзана), стало відомо, що екс-капітанові київського “Динамо” та збірної України, а в недалекому минулому – захисникові лондонського “Арсеналу” Олегу Лужному пропонують посаду граючого тренера команди.

Менеджер “Венти” Рос Акменс так прокоментував інформацію про ймовірний переїзд Олега Лужного з Лондона у Вентспілс: “Так, ми проводимо переговори з Олегом, і вони близькі до завершення. Термін імовірної угоди – два роки, плюс за взаємною згодою сторін можуть продовжити співпрацю ще на рік. За моєю інформацією, в Олега ще достатньо сил для того, щоб виходити на поле. Для всіх наших гравців буде великою втіхою виступати разом із футболістом, який пройшов школу великого Валерія Лобановського та якого відомий Арсен Венгер свого часу ставив за приклад гравцям “Арсеналу”.

Менеджер “Венти” також сказав: “Не маю сумнівів у тому, що досвід Лужного допоможе становленню нашої команди, яку наразі, по суті, створюємо з чистого аркуша. Думаю, запрошення футболістів калібру Лужного дасть серйозний поштовх розвитку всього латвійського футболу”.

Натомість Олег Лужний відмовився підтвердити чи спростувати цю інформацію. За словами українця, переговори справді тривають, однак він не розкриватиме всіх подробиць. Усе буде вирішено впродовж найближчих днів.
Гліб Ваколюк

Наверх