На головну

Відповідати нікому

П`ятниця, 12 Листопада, 2004 року, № 208 (532)

Львівська міська рада закликає до єдності

“Не треба перевертати все з ніг на голову і перекладати відповідальність. Списки виборців мають складати виконавчі органи влади”, – заявив учора на позачерговій сесії депутат міськради Богдан Бедрило.

Власне, ці слова можна поставити лейтмотивом учорашнього засідання, адже головною темою було проведення другого туру виборів. Утім мусимо визнати, що загалом обговорення вельми нагадувало перетягування каната, адже загалом вийшло, що винуватих у численних неточностях немає... або ж цих винуватців забагато.

Наприклад, заступник начальника Львівського обласного управління юстиції Богдан Юськів запевнив, що таких даних управління не має, однак на вимогу міськради надіслали список померлих осіб, що допомогло зменшити кількість неточностей. Про непричетність до всіх проблем, які виникли під час голосування 31 жовтня, заявила і Податкова. Зокрема, за словами начальника міської ДПІ Львова Дмитра Штикала, “прохання від міськради до нас надходило, але таких даних Податкова і не може мати”. Свою порцію критики отримав і міський голова Любомир Буняк, який приділив узгодженню списків недостатньо уваги. Зрештою, пошук винуватих навряд чи можна назвати успішним методом уточнення списків, тому на завершення обговорень секретар міськради Зеновій Сірик закликав “утриматися від ейфорії та максимально зосередити сили, щоб підготувати правильні списки”.

Депутати на сесії обговорювали не лише суто технічні перешкоди під час першого туру виборів. Зокрема, перед народними обранцями виступив нардеп Ярослав Кендзьор, який повідомив, що наступного тижня в Києві відбудеться нарада МВС за участю Віктора Януковича, на яку запросили понад три сотні дільничних інспекторів і начальників райвідділів із Львівщини. На думку Я. Кендзьора, мета такої наради зрозуміла – примусово схилити міліціонерів голосувати за Януковича. Пан Кендзьор передбачає й іншу технологію – дільничних інспекторів змусять голосувати за відкріпними талонами по селах області, до того ж декілька разів.
Вікторія Бондарчук

Наверх