Дуейн Джонсон захотів стати британським прем’єром

October 20, 2022 by No Comments

Американський актор Дуейн “Скеля” Джонсон побував на прем’єрі фільму “Чорний Адам” і запропонував себе на посаду британського прем’єр-міністра. Про це повідомляє Sky News.

«Ви готові до нового прем’єра Джонсона? А можливо до прем’єра “Скелі”?» — жартома спитав він.

Артист також прокоментував свою першу супергеройську роль та назвав фільм «Чорний Адам» найважливішим за свою кар’єру. Він пояснив, що вся попередня робота нібито підводила його до цього проекту, а також підкреслив, що йому випала честь зіграти героя, в якому діти різного расового приладдя побачать себе.

Минулого року Джонсон захотів колись висунути свою кандидатуру на роль президента США. «Не думаю, що наші батьки-засновники будь-коли припускали, що до їхнього клубу приєднається лисий, татуйований, наполовину чорний, наполовину самоанський, п’ючий текілу, керуючий пікапом хлопець із поясною сумкою. Але якщо це колись станеться, для мене честю служитиме вам, народ», — написав артист у соцмережах.

Таким чином, Джонсон прокоментував результати опитування, опублікованого у виданні Newsweek. Як виявилось, 46 відсотків американців хотіли б бачити актора главою держави.

Leave a Comment

Your email address will not be published.