На головну

“Оболонь” змінює тренера та скаржиться на “Карпати”

Понеділок, 27 , 2006 року, № 56 (862)

Поразка київської “Оболоні” в Харкові в матчі проти “Геліосу” змусила наставника столичних футболістів Богдана Блавацького подати заяву на власну відставку.

Новий-старий тренер “Оболоні” Петро Слободян (donbass.dn.ua)Керівництво клубу, довго не вагаючись, задовольнило це прохання.

Як повідомляє офіційний сайт “Оболоні”, новим головним тренером “пивоварів” призначено Петра Слободяна, який упродовж трьох років уже очолював команду киян. Саме під його керівництвом “оболонці” завоювали право виступати в елітному українському дивізіоні та досягли найбільших успіхів у своїй історії, посівши шосту сходинку в 13-му національному чемпіонаті. Петро Слободян розпочав виконувати свої обов’язки в середу, 5 квітня, і готуватиме команду до календарної зустрічі з ФК “Бершадь”.

Тим часом керівництво київської “Оболоні” лише нещодавно спромоглося відреагувати на публікацію в газеті “Карпати” із заголовком “У вищу лігу за п’ять мільйонів?”. Сам текст статті з’явився в клубній газеті ще 21 січня цього року. Автор матеріалу натякнув, що угода про спонсорство між ЗАТ “Оболонь” і Федерацією футболу України та національною збірною може вплинути на долю столичної команди в першій лізі. Адже “пивовари” конкурують із “Карпатами” в боротьбі за путівку у вищу лігу. “Факт публікації цього матеріалу на офіційному сайті львівського клубу, безумовно, свідчить, що такі думки автора розділяє і керівництво “Карпат”, – зазначено в листі першого віце-президента ФК “Оболонь” (Київ) Олександра Алімова, адресованого президентові ФФУ Григорію Суркісу. – Але жодного факту, який свідчив би про закулісні ігри “Оболоні”, ні автор, ані представники клубу не надали. Все зводиться до безпідставних натяків, що, безперечно, впливають на репутацію ФК “Оболонь” і генерального спонсора клубу. Невже керівництво “Карпат” не розуміє, що підтримавши збірну, яка вперше у своїй недовгій історії завоювала право грати у фіналі чемпіонату світу, ЗАТ “Оболонь” перш за все дбає про репутацію всієї країни, всього українського футболу, а не про власні містечкові інтереси”.
Гліб Ваколюк

Наверх