Легендарний плеєр Winamp повернувся

August 1, 2022 by No Comments

Популярний у дев’яностих та нульових роках музичний плеєр Winamp отримав нову версію. Про це повідомляє видання Gearrice.

Журналісти медіа виявили у мережі посилання на версію Winamp за номером 5.9. Автори зазначили, що апдейт програми вийшов вперше за чотири роки, проте програма доступна в бета-версії. Розробники додали в медіаплеєр сумісність з Windows 11, підтримку аудіофайлів .itz, .mdz, .s3z та .xmz, розділ подкастів та стрімінгу. Також автори оновлень виправили деякі помилки.

У новій версії легендарного у колах інтернет-користувачів плеєра прибрали підтримку Windows XP та Vista. Для встановлення та запуску Winamp потрібна наявність Windows 7 або новішої операційної системи (ОС) від Microsoft. Журналісти пояснили, що деякі з класичних тем оформлення інтерфейсу були видалені, тому що їх неможливо вписати в нові ОС.

Насамкінець автори рекомендували з обережністю встановлювати нову програму. За їхніми словами, бета-версія Winamp є нестабільною, що може вплинути на роботу операційної системи. Журналісти припустили, що повноцінна версія програвача з’явиться найближчим часом.

Winamp – універсальний медіапрогравач для комп’ютерів, що працюють на базі ОС Microsoft Windows. Оригінальну версію програми було випущено 7 червня 1997 року, в 2014 році корпорація AOL продала плеєр сервісу радіомовлення Radionomy.

Про те, що плеєр Winamp отримає редизайн та нову версію, стало відомо наприкінці листопада минулого року. «Відбувається щось велике. Ми створюємо Winamp для нового покоління», – заявили розробники програми.

Leave a Comment

Your email address will not be published.