На головну

Таємні урядові сварки

Четвер, 21 , 2006 року, № 3 (979)

Прем’єр-міністр Віктор Янукович закликає міністрів від “Нашої України” не виносити на публіку спірні питання, які можуть виникати в роботі уряду.

“Я просив би не політизувати тих питань, які виникають у роботі уряду… Не виносити наших робочих питань, які виникають, на політичну трибуну”, – цитує Віктора Януковича агенція УНІАН.

Зокрема, прем’єр попросив, щоб більше не виникало таких “суперечливостей”, як після його поїздки до Брюсселя. Пан Янукович звернувся до міністрів оборони та закордонних справ Анатолія Гриценка та Бориса Тарасюка з проханням бути “коректнішими” та перед будь-якими виступами на публіці узгоджувати свою позицію з ним.

Після брюссельських висловлювань прем’єра про євроінтеграцію України пан Гриценко заявив, що вважає необґрунтованою, нелогічною та помилковою заяву В. Януковича, а пан Тарасюк зазначив, що зовнішньополітичний курс України залишається незмінним і розцінив висловлювання прем’єра як заяву лідера Партії регіонів.

Водночас на тому ж засіданні Кабміну Віктор Федорович заявив, що зацікавлений у тому, щоб нинішній склад уряду працював до кінця своєї каденції. А тому буде використовувати всі можливості, щоб найближчим часом підписали політичну угоду про створення широкої коаліції. “Як я й казав, п’ять років – це термін роботи цього уряду в такому складі. Я хотів би, щоб ми виконали це”, – наголосив прем’єр-міністр.
Лесь Костів

Наверх