На головну

Дрогобич відзначив День міста

Вівторок, 26 , 2006 року, № 6 (6)

Давній Дрогобич прожив насичений подіями тиждень. Було чимало різноманітних заходів. Годі описати все, що відбувалося в рамках святкування 915-ї річниці міста й 140-ліття НПК “Галичина”.

Яскравим, видовищним був десятий ювілейний конкурс “Красуня Дрогобича”. Після тривалих дебатів найгарнішою цьогоріч визнали Мар’яну Сороку, ученицю загальноосвітньої школи №4. Окремим моментом (чи не вперше в історії Дня міста) став прийом у дворику Ратуші, що його організувала влада для мешканців з особливими потребами. Їх привітав за святковими столами міський голова Микола Гук. Того ж дня, у середу ввечері, на майдані Ринок гості на “ура” сприйняли виступ талановитого українського (!) гурту з Херсона “Ігри розуму”.

Минулої середи відбувся традиційний турнір з футболу між працівниками виконкомів і депутатами місцевих рад Дрогобича, Стебника, Трускавця та Борислава. Ворота господарів пильно захищав дрогобицький мер.

Уперше відбувся фестиваль дрогобицької ковбаси. Цікаво було дивитися, хто скоріше з’їсть кавалок ковбаси чи сосиски “писок у писок” (два учасники їдять з двох протилежних боків) або хто ж більше кілець ковбаси накине на палку.

За тим, що відбувалося на вщерть заповненому Ринку, спостерігали офіційні делегації з польських міст і північноіталійського Седріно.

21 вересня, акурат у день народження міста, в Ратуші приймали гостей – офіційні делегації Севастополя, Трускавця, Калуша, Самбора, Стрия, Червонограда, а також польських міст (Демблін, Остшешув), згаданого Седріно (є партнером Дембліна). Дрогобицький міський голова Микола Гук і бургомістр Дембліна Діаріуш Ценкель підписали угоду про співпрацю між містами. Під час зустрічі в Ратуші підписали також суспільну угоду між владою та всіма громадськими організаціями Дрогобича. Відтепер громадськість міста постійно контролюватиме дії влади, а вона, у свою чергу, мусить діяти якомога прозоріше...
Леонід Гольберг

Наверх