На головну

Площа протестів

П`ятниця, 03 Листопада, 2006 року, № 30 (30)

Учора сесія міської ради розпочалася з пікетів. Спочатку депутатів привітали активісти “Опори”.

Не кожен здолає тарифну планку (opora.org.ua)Вони виступали проти підвищення тарифів на теплову енергію. Зі собою принесли стійки з перекладинами для стрибків у висоту та гімнастичні мати.

Перекладини були розташовані на різній висоті – 80,36 та 182,7 см. Різниця між висотами символізувала різницю між тарифом, який мешканці Львова сплачують сьогодні, та тим, що сплачуватимуть, якщо його затвердить міська рада. Опорівці пропонували депутатам спробувати перестрибнути, щоправда, охочих серед обранців не знайшлося.

Традиційну форму мав наступний пікет. Близько сотні мешканців відомчих будинків прийшли вимагати від влади прийняти на баланс міста відомчі гуртожитки, а також розробити та затвердити програму передачі відомчого житла на баланс Львівської міськради з подальшою приватизацією мешканцями своїх помешкань. Найгіршою є ситуація в мешканців 36 будинків, які під час приватизації підприємств зарахували до статутних фондів новостворених господарських товариств. Тож тепер власники намагаються виселити людей на вулицю.

Мерзли під Ратушею зі сподіванням на владну ласку й студенти Інституту управління новітніх технологій. Їх змусило вийти на вулицю те, що вже тривалий час у гуртожитку, що на вулиці Городоцькій, 85, поселяють орендарів, а не студентів вищих навчальних закладів, тоді як останні стоять у черзі на кімнату в гуртожитку. У п’ятиповерховому гуртожитку мешкає лише 40% студентів, решта не мають до інституту жодного стосунку.
Ірина Гищук

Наверх