На головну

Ловись, колекціонере, великий і маленький

П`ятниця, 17 , 2005 року, № 674 (108)

Колишнього прем’єр-міністра Віктора Януковича й екс-віце-прем’єра з гуманітарних питань Дмитра Табачника найближчим часом таки допитають у МВС.

За інформацією “Української правди”, вчора про це повідомив міністр внутрішніх справ Юрій Луценко.

– Думаю, найближчим часом, після допиту Табачника та Януковича, які нібито користувалися послугами крадіїв, вдасться визначити міру відповідальності, – зазначив він. – На мою думку, це одна з найбільш резонансних справ, бо красти минуле – це подвійний гріх перед суспільством.

Фактично для Дмитра Табачника це буде вже другий допит. Як раніше повідомляла “Газета”, першого разу разом із паном Табачником допитали екс-міністра КМ Анатолія Толстоухова та народного депутата Леся Танюка.

А тим часом працівники обласного управління міліції затримали ще одного колекціонера, 40-річного мешканця Львова, в якого виявили та вилучили понад сто історичних документів, котрі свого часу зникли зі Львівського архіву.

Як повідомляє ЦГЗ УМВСУ у Львівській області, у рамках розслідування проводять комплекс слідчих дій та оперативно-розшукових заходів, які мають на меті встановити шлях отримання колекціонером зазначених документів, а також усіх причетних до цього осіб.

Варто зазначити, що це вже другий поціновувач історичних цінностей, якого працівники міліції затримали впродовж тижня. Нагадаємо, 10 червня правоохоронці затримали 60-річного мешканця Львова, в помешканні якого знайшли понад дві тисячі цінних документів. Встановили, що півтори тисячі з них належать Львівському архіву.
А.Г.

Наверх