На головну

Профілактична паніка

Вівторок, 05 , 2007 року, № 93 (163)

Лише тиждень тому звичайний профілактичний ремонт на Хмельницькій АЕС спричинив неймовірні чутки про її вибух. Україною з надзвичайною швидкістю ширилися чутки про аварію і вибух.

Уперше у таких випадках прес-служба концерну “Енергоатом” офіційно спростовувала неправдиву інформацію. Вчора через непоінформованість і неуважність громадян у Львові почалася схожа, хоч і в значно менших масштабах, паніка, пов’язана цього разу з роботою радіо та телебачення. Точніше тим, що вони не працювали.

Ввімкнувши вранці телевізор, мешканці Львова на всіх каналах побачили лише сірий мерехтливий екран. Жоден канал не працював. Радіо також мовчало. Занепокоєні громадяни почали телефонувати в різноманітні установи й одне одному із запитаннями на кшталт: “Що сталося в країні”.

– Учора відбувалася планова профілактика, – пояснив “Газеті” головний інженер Львівського обласного радіо-телевізійного передавального центру Василь Пилипів. – Її проводимо двічі на рік. Це обов’язкова річ. Ми повинні оглянути всі антени і пристрої електроживлення, щоб усунути дефекти. Це все відбувається на дуже небезпечній висоті, тому поки люди працюють, жодна станція не повинна функціонувати.

Але вже о 14.00 усі канали та радіостанції продовжили свою роботу.

Наступної хвилі чуток про “захоплення пошти, телеграфу і телефону” можна очікувати 11 вересня, коли розпочнуться аналогічні профілактичні роботи.
Вікторія Іваскевич

Наверх