На головну

Бізнес-освіта по-релігійному

П`ятниця, 08 , 2008 року, № 17 (325)

У Львові при Українському Католицькому Університеті розпочинає свою діяльність бізнес-школа, що надаватиме навчальні та консалтингові послуги в рамках програм управлінського розвитку всіх рівнів (МВА).

Учасниками школи можуть стати ті, хто вже має досвід управлінської роботи чи працював у сфері фінансів, маркетингу. Засновниками її стали успішні підприємці, які вже мають досвід виведення регіональних компаній на національний і світовий рівень. Особливістю цієї школи має стати підхід до навчання підприємців чи керівників – окрім розроблених за міжнародними стандартами навчальних програм із менеджменту та розвитку бізнесу, до процесу навчання буде включено культурно-духовний компонент. Бізнес-школа поставила собі за мету виховувати нове покоління лідерів та успішних управлінців, які досягатимуть результатів, дотримуючись принципів чесності та суспільної моралі. Навчання буде платним і компанії можуть замовляти такі послуги для своїх працівників.

Пояснюючи причини заснування нової бізнес-школи у Львові, Андрій Худо, член Наглядової ради концерну “Галнафтогаз”, розповів: “Сьогодні є упереджене ставлення в суспільстві до економіки та людей, які займаються бізнесом. І ми часто можемо чути, як слово “бізнесмен” стає синонімом таких слів, як “злодій” чи “махінатор”. Частка правди в цьому є, бо бізнесом часто займаються люди, які не поділяють законів економіки, етики й моралі. Але час таких людей уже минає. На економічну й політичну арену виходять люди, які знають закони економіки й управління. Саме для таких людей потрібна якісна освіта”. Навчання в бізнес-школі при УКУ розпочнеться з лютого.
Любов Хащевська

Наверх