На головну

На Харківщині вибухнув будинок

Четвер, 22 , 2008 року, № 71 (379)

Двоє осіб постраждали внаслідок вибуху будинку в місті Ізюм Харківської області. Вибух газу стався близько сьомої ранку у вівторок.

Архів “Газети”“Причина вибуху – забудькуватість господаря квартири, який не вимкнув газу”, – повідомляє прес-служба Харківської облради.

Мешканці стверджують, що запах газу відчували ще в понеділок увечері. Жителя квартири, в якій стався вибух, перевезли в опіковий центр Харкова. За інформацією лікарів, він отримав 70% опіків шкіри, 20% із них – глибокі. Крім того, в чоловіка пошкоджені верхні дихальні шляхи. Ще одна постраждала – жінка – отримала черепно-мозкову травму, до неї приїхала бригада лікарів-нейрохірургів для проведення операції на місці. Однак, за словами заступника голови Харківської облдержадміністрації Ігоря Терехова, потерпілу все-таки перевезли в Харківську обласну клінічну лікарню. Медики повідомляють, що стан пацієнтки стабільний, її життю нічого не загрожує.

На місці події створили оперативний штаб, який очолив віце-губернатор Харківщини Володимир Бабаєв. Туди ж прибули підрозділи МНС, міліції та бригада будівельників, які розбирають завали. Рятувальники евакуювали мешканців будинку в тимчасове житло, проведено опис їхнього майна й виставлено охорону для запобігання мародерству.

Як повідомив Володимир Бабаєв, уже вирішили виділити кошти з обласного бюджету на реконструкцію та ремонт пошкодженої будівлі. Питання про виплату компенсації постраждалим вирішуватимуть додатково.

Зараз жителів будинку тимчасово відселили в лікарні, готелі й інтернати міста. Як повідомив представник обласного МНС, таке рішення ухвалили місцева влада спільно зі створеним після НП оперативним штабом обласної адміністрації.

За словами представника обласного МНС, у будівлі проживало 100 осіб. Фасад п’ятиповерхового чотирипід’їзного будинку повністю зруйновано. Попередня сума збитків від пригоди становить 2,5 мільйона гривень.

Юрій Терещук

Наверх