На головну

“Ні – яворівським Грибовичам!”

Четвер, 22 , 2008 року, № 71 (379)

20 травня в Яворівській районній раді відбулася сесія, на якій, за неофіційною інформацією, розглядали питання про створення Новояворівського сміттєзвалища між рекреаційною зоною Яворівського моря та містом Яворовом.

Це занепокоїло громадськість, отож люди вийшли до райради з плакатами “У районну раду – нову владу”, “Ні – яворівським Грибовичам!”, “Керівники! Чому ви не любите своїх дітей?”

Пікетувальники обіцяють: якщо це питання ще раз винесуть на розгляд сесії, то на знак протесту вони перекриють міжнародну автотрасу Львів – Краковець. За словами депутата Яворівської міської ради від фракції БЮТ Євгена Луня, в разі невиконання вимог демонстрантів місцеві депутати разом із мешканцями міста вимагатимуть відставки міської ради та збиратимуть підписи за проведення позачергових виборів.

Як розповів “Газеті” мешканець Новояворівська, депутат Львівської обласної ради Михайло Барбара, ця проблема вже давно актуальна для Яворова. “Раніше Новояворівська райрада домовлялася з селищем Івано-Франкове про вивіз туди побутових відходів. Проте згодом це питання заблокували. До нас приїжджали представники США, які запропонували створити завод із перероблення сміття. Однак для Новояворівська він надто великий, таке підприємство пасувало б радше Львову. Хоча в перспективі, можливо, такий завод збудують. Мешканців Яворова, які протестують, треба підтримати, адже вони борються за право жити на чистій території. Гадаю, депутати спробують якнайшвидше владнати цю проблему, адже скоро вибори, і їм би не дуже хотілося втрачати голоси”, – зазначив Михайло Барбара.

Олена Сафронова

Наверх