На головну

Попередження для телепровокаторів

Четвер, 22 , 2008 року, № 71 (379)

Національна рада України з питань телебачення і радіомовлення погрожує припинити трансляцію деяких російських передач в Україні, зокрема тих, які стосуються територіальної цілісності нашої держави.

1tv.ruУ своїй заяві Нацрада висловили стурбованість тональністю і акцентами певних програм російських телеканалів. “Зокрема, 15 травня 2008 року на каналі “Первый канал. Всемирная сеть” у програмі “Судите сами”, яку ретранслюють вітчизняні провайдери програмних послуг на всю територію України, відбулася дискусія, основною темою якої був територіальний статус міста Севастополя”, – йдеться у заяві.

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення закликала журналістів і керівників іноземних телеканалів, які звертаються до таких дискусійних питань, як територіальна цілісність України, бути максимально уважними й об’єктивними в інтерпретації фактів. “Пересмикування, зумисне маніпулювання фактами, які спостерігалися під час цієї передачі, змушують нас предметніше поглянути на доцільність таких програм у телерадіопросторі України”, – вважають у Нацраді.

Цю заяву надіслали до МЗС України з проханням звернутися до компетентних органів РФ задля “припинення подібних провокацій із боку російських ЗМІ”.

Марта Нагірна

Наверх