На головну

Пилорами-порушниці

Четвер, 28 , 2008 року, № 124 (432)

ДЕРЖАВНА служба боротьби з економічною злочинністю викрила лісника одного з лісогосподарств Львівщини, який допустив незаконне вирубування 200 м куб. деревини хвойних порід. Цим він завдав збитків підприємству на суму близько 130 тис. гривень

Про це “Газету” повідомив керівник прес-центру ГУ МВС у Львівській області Денис Харчук.

Він також розповів, що органи прокуратури порушили проти цього лісника кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого Кримінальним кодексом України, про порушення обов’язків щодо охорони майна.

Своєю чергою, начальник уп­рав­лін­ня лісового господарства у Львівській області Анатолій Дейнека повідомив “Газету”, що цей випадок не поодинокий. За його словами, після того, як РНБО ухвалила рішення припинити промислове вирубування деревини в карпатських лісах, губернатор Львів­щини Микола Кміть підготував наказ про додаткові заходи для збереження лісу області.

“Після цього наказу правоохоронці разом із нашими працівниками перевірили понад двадцять пилорам. Щодо тих, які працювали з порушеннями, порушили кримінальні справи. Ними займається прокуратура”, – зазначив Анатолій Дейнека. Загалом від початку року перевірили понад 800 пилорам. Дві третини з них працювали з тими чи іншими порушеннями.

Олена Сафронова

eremont ru отзывы

Наверх