На головну

Заборона на поцілунки

Четвер, 19 , 2009 року, № 8 (500)

Після реконструкції на одному із залізничних вокзалів міста Воррінгтон у британському графстві Чешир з’явилися знаки, які забороняють цілуватися будь-де на станції, крім спеціально відведених місць. Це перший такий випадок у Великобританії.

Причиною заборони поці­лунків стало бажання адміні­страції станції, залізничної компанії Virgin Train і департаменту транспорту максимально полегшити пересування пасажирів станцією. Після проведеної реконструкції, на яку витратили близько 650 тис. фунтів стерлінгів (понад 7 млн. грн.), потік людей, на їх переконання, має збільшитися.

Ініціатор нововведення, голова торговельної палати Воррінгтона Колін Деніельс розповів, що залізничники охоче сприйняли його пропозицію, адже пари, які цілуються, часто заважають іншим пасажирам пересуватися.

“Цей знак на перший погляд може здатися жартом, але він несе дуже серйозне повідомлення”, – стверджує Деніельс. Говорячи про покарання за порушення заборони, представник Virgin Train зазначив, що такого немає. “Ми закликаємо до людської мудрості”, – наголосив він.

“Це безглуздо, – вважає 38-річ­ний пасажир поїзда в Манчестер. – Не може бути території без поцілунків, люди на станції мають право на прощання одне з одним”.
Марко Василів

http://kurdishcenter.ru/obuv-dlya-malchikov-shipovki-akvasoki-baletki-sabo-i-drugie-modeli/

Наверх