На головну

У Франції вже знають, хто стане Президентом України

Четвер, 05 , 2009 року, № 10 (502)

У середу прем’єр-міністр Юлія Тимошенко здійснила одноденний робочий візит до Франції.

Прем’єрка зустрілася з президентом Ніколя Саркозі та прем’єр-міністром Франсуа Фійоном. За різними даними, під час розмови йшлося про фінансову допомогу Україні, зокрема про інвестиції для проведення чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Напередодні зустрічі Ю. Тимошенко з Н. Саркозі французьке видання Le Monde опублікувало інтерв’ю українського глави уряду, в якому вона розповіла про політичну ситуацію в нашій державі. Юлія Володимирівна, зокрема, висловилася за проведення в Україні дострокових президентських виборів.

“Що швидше в Україні про­йдуть президентські вибори, то швидше вона зцілиться політично”, – сказала пані Тимошенко, зауваживши, що бачить в ниніш­ньому Президенті Вікторові Ющенку не партнера, а конкурента на президентських виборах наступного року.

Заяви про те, що вона погодилася на альянс із російським Кремлем, прем’єрка назвала “пропагандою” своїх опонентів. “Ніякого договору на кшталт пакту Молотова-Ріббентропа немає”, – зазначила вона, наголосивши, що ніколи не зраджувала Віктора Ющенка.

“Ця боротьба завершиться не моїм знищенням, а його політичним самогубством”, – заявила Юлія Тимошенко.

А на запитання французьких журналістів, що може завадити їй стати президентом України, “Леді Ю”, сміючись, сказала: “Нічого”.
Марта Нагірна

Наверх