На головну

Свято шоколаду

Четвер, 12 , 2009 року, № 11 (503)

Найекзотичніший Жіночий день мали змогу відзначити львів’яни 8 березня на Другому міському святі шоколаду, яке проводили за підтримки торгової марки “Світоч” і Львівської міської ради.

Для всіх шоколадоголіків з обідньої пори запрацювала Майстерня шоколаду, де на очах зачарованої публіки із загадкової шоколадної магми з’являлись ексклюзивні смаколики. Подивували також справ­жні шоколадні фонтани – ароматні випари гарячого шоколаду заманювали на площу Ринок, де відбувалося дійство. Живі “шоколадні” скульптури Короля і Принца незворушно несли свою шоколадну варту, викликаючи масу емоцій у відвідувачів свята.

Та справжній шокобум спричинив восьмиметровий торт із панорамним зображенням Львова. Поласувавши ним, львів’яни та гості міста змогли досхочу погрітись у танцях під веселі пісні Левка-Дурка.

Те, що шоколад і справді поліпшує розумову діяльність, укотре довели учасники конкурсів Великого шоколадного турніру.

Логічним музичним акордом стали виступи колективів “Віто оркестра” та джаз-квартету “Дзиґа”, які перенесли неповторний шоколадний смак у свої музичні імпровізації. Разом із мелодією саксофона відпливли з площі аромати шоколаду, але залишилося відчуття такого несподіваного, але такого необхідного всім свята. Сподіваємося, такі емоції збережуться до Третього міського свята шоколаду.

Наверх