На головну

Ідеальний фільм для початку весни

Четвер, 04 , 2010 року, № 9 (554)

За сюжетом стрічка “Одного разу в Римі” – мила сімейна комедія на вічну тему кохання. Молода американка Бет (Крістен Белл), куратор у музеї сучасного мистецтва, зосереджена на роботі та вважає, що чоловіки тільки заважають її кар’єрному росту. Працюючи над наступною виставкою, Бет отримує запрошення на весілля молодшої сестри. Наречений – італієць. До речі, знайома пара лише декілька тижнів. Не вірячи в довговічність цього шлюбу і ледь відпросившись із роботи, Бет усе ж приїжджає до Рима. На весіллі вона демонструє свій скептицизм і робить багато милих дурниць, згодом випиває зайвого й опиняється у фонтані зі статуєю Венери.

У кожному місті мусить бути місце, куди туристи кидають монетки, на­діючись, що їхні найзаповітніші мрії здійсняться. Звісно, у Вічному місті таких місць безліч. Фонтан, який обрала Бет, дарує людям кохання. Насміхаючись над цим, вона витягує з води п’ять монет – і магія відразу спрацьовує. Тепер у Бет закохані маг, художник, фотомодель, ковбасний магнат, який вірить, що будь-яке почуття можна висловити через сосиски, та Ніколас, колишній бейсболіст і друг нареченого (Джош Дюамель). Усі п’ятеро вирушають за Бет до Нью-Йорка та перетворюють її життя на су­цільну пригоду. І тепер дівчина мусить відчути, де ж магія, а де справжнє почуття.

Фільм створює ідеальний настрій для початку весни. Непретензійний сюжет, доволі хороший гумор і гарний акторський склад – безпрограшна запорука успіху. Варто звернути увагу, що стрічку знімали в Римі та Нью-Йорку. І столиця Італії – як романтична складова фільму – прекрасна. “В Римі є щось магічне. Всі гуляють і сміються, всі закохані. І ти думаєш ... це – Рим”, – говорить режисер картини Марк Стівен Джонсон. Також варто звернути увагу на Музей сучасного мистецтва Соломона Гугенхайма в Нью-Йорку, в якому відбувалося доволі багато зйомок.

Зрештою, якщо у вашому житті є місце для віри в диво, то знайдеться воно і для кохання. А для здійснення мрій можна обрати будь-яке місто.

Надія Тимків

Наверх