На головну

Влада блокує виїзд депутатів Львівщини на Київ

Четвер, 22 , 2010 року, № 16 (561)

На Львівщині представники органів виконавчої влади та Державної автоінспекції намагаються заблокувати виїзд автобусів з активістами, що прямують до Києва на пленарне засідання позачергової виїзної сесії Львівської обласної ради. Про це "Газеті" повідомив депутат Львівської облради від «Нашої України» Олесь Старовойт.

За словами депутата, перевізникам погрожують відібрати ліцензії і радять негайно скасувати угоди, укладені із місцевою організацією "Нашої України". Перепадає і депутатам місцевих рад, які працюють у виконавчих органах влади. Їм погрожують звільненнями із роботи.

Тим часом "Наша Україна" має угоди про залучення 40 автобусів, які повинні доставити у Київ дві тисячі членів та прихильників цієї політсили.

Нагадаємо, що 27 квітня о 10.00 у Києві біля Верховної Ради України розпочнеться пленарне засідання позачергової виїзної XLIX сесії Львівської обласної ради п’ятого демократичного скликання. На сесії розглядатимуть звернення до Верховної Ради України щодо нератифікації угоди про продовження терміну перебування Чорноморського флоту Російської Федерації у Криму. водночас у Верховній Раді відбуватиметься сесія, під час якої депутати голосуватимуть за ратифікацію Харківських угод президентів України та Росії з приводу пролонгування розміщення Чорноморського флоту Росії в Криму.

МІЛІЦІЯ ІНСТРУКТУЄ ВОДІЇВ, ЯК БЕЗПЕЧНІШЕ ДОЇХАТИ ДО КИЄВА

Тим часом керівництво міліції Львівщини відкидає звинувачення депутатів деяких політичних сил про те, що вони перешкоджають виїзду автобусів на Київ. Про це повідомляє ВЗГ ГУ МВС України у Львівській області.

В обласному МВС переконують, що вони лише перевіряють технічний стан транспортних засобів, проводять інструктажі для водіїв, перевіряють чи є у них усі необхідні документи.

Наверх