5 лютого у Львові відбудеться прощання з трьома героями-захисниками.

У середу, 5 лютого, місто Львів вшануватиме пам'ять трьох українських військових, які віддали своє життя, борючись проти окупантів за незалежність України. Інформацію про це підтвердила пресслужба Львівської міської ради.

Віталій Наседкін родом з селища Новий Яричів, що знаходиться у Львівській області.

Навчався у місцевому закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Здобув професійно-технічну освіту у Львові. Впродовж свого життя працював у будівельній сфері. У вільний час захоплювався рибальством та активно подорожував з родиною.

Із перших днів повномасштабного вторгнення РФ став на захист України від російських загарбників. Виконував бойові завдання на Донеччині та Луганщині у лавах 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ.

У Віталія Наседкіна залишилися батьки, дружина, двоє дітей та сестра. Йому був 38 років.

Ігор Благий народився в селі Маринка, розташованому у Львівській області.

Я навчався у Володимирці, в комунальному закладі загальної середньої освіти I-II ступенів, а згодом отримав спеціальність електрика в Стрию. Після закінчення навчання я став частиною контингенту, який брав участь у бойових операціях в Афганістані.

Ігор здобув досвід роботи в будівельній індустрії як у Львові, так і за межами України. У вільний час він насолоджувався читанням книг та розгадуванням кросвордів. Як зазначає його родина, Ігор був надзвичайно енергійною особистістю, володів уміннями, які можна порівняти із золотими руками, і завжди вмів знайти вихід з найскладніших ситуацій. Він вмів цінувати моменти життя, легко знаходив спільну мову з людьми, завжди готовий був допомогти та підтримати.

Після початку широкомасштабного вторгнення Російської Федерації, без жодних сумнівів, я приєднався до лав 33 окремої механізованої бригади Сухопутних військ Збройних сил України, щоб захистити нашу країну від агресорів. Моя служба полягала в виконанні завдань щодо захисту суверенітету та територіальної цілісності України на фронтах Сумщини та Донеччини.

В родині Ігоря Благого залишилися його мати, дружина, три доньки, онуки, а також брати і сестри. Йому було 56 років.

Михайло Климчук родом із селища Лопатин, що розташоване у Львівській області.

Отримав освіту в Лопатинському ліцеї, що належить до Лопатинської селищної ради Львівської області. Професійно-технічну освіту здобув у Вищому професійному училищі №20, розташованому в місті Львові.

Кадровий військовослужбовець. Після повернення з армійської служби уклав угоду зі Збройними Силами України. З 2015 року брав участь у виконанні бойових місій у регіоні проведення АТО/ООС.

За свідченням близьких, Михайло був надзвичайно люблячим батьком і чоловіком. Його головною пристрастю була сім'я, і він цілком присвятив їй своє життя. Найбільше з усіх він обожнював свою крихітну донечку.

Перші дні повномасштабного вторгнення Росії я провів на передовій. Воював за незалежність і суверенітет країни в складі 24 окремої механізованої бригади імені короля Данила, що входить до оперативного командування "Захід" Сухопутних військ ЗСУ. За свою віддану службу я отримав безліч нагород.

У Михайла Климчука залишилися мама, дружина, 6-річна донька та двоє братів. Йому було 45 років.

Отже, 5 лютого о 09:30 у храмі Вознесіння Господнього (вул. Широка, 81) відбудеться молитва та прощання з Михайлом Климчуком.

Церемонія похорону Михайла Климчука, Ігоря Благого та Віталія Наседкіна стартує о 11:00 у Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла. Після цього, приблизно о 11:30, на площі Ринок відбудеться загальноміське прощання з героями.

Поховають полеглих воїнів на Личаківському кладовищі.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.