Після атаки Росії, 6 тисяч жителів Добротвора на Львівщині залишилися без водопостачання та опалення.

Внаслідок нападу на об'єкт критично важливої інфраструктури в Добротворі, що на Львівщині, 6 тисяч мешканців залишилися без водопостачання та опалення.

Цю інформацію оприлюднив у своєму телеграм-каналі голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький, зазначає Цензор.НЕТ.

Деталі

Як повідомляється, усі відповідні служби активно займаються відновленням постачань.

У регіоні також впроваджені графіки відключення електроенергії за годинами. Наразі в Львівській області без світла залишилося більше 600 тисяч споживачів.

Масований обстріл 7 лютого

Росія здійснила масовану атаку на Україну в ніч та ранок 7 лютого. Удари фіксували по всій країні - від заходу до центру і далі до східних областей.

За попередньою інформацією ворог застосував:

* стратегічну авіацію РФ (зокрема Ту‑95МС і Ту‑22М3);

* численні безпілотники моделі Shahed.

Також були зафіксовані пуски ракет "Калібр" та "Циркон".

Внаслідок артилерійських обстрілів зазнали пошкоджень численні об'єкти енергетичної інфраструктури, що призвело до масштабних аварійних відключень електропостачання в багатьох регіонах України. У поточних умовах графіки запланованих вимкнень електроенергії не застосовуються.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.