Кривбас офіційно передав нападаючого до команди Другої ліги - Футбол24.

20-річний форвард Кривбаса Назар Попов продовжить свою кар'єру у вінницькій Ниві, яка виступає у Другій лізі. Про це повідомила прес-служба клубу з Кривого Рогу. Команди досягли угоди про співпрацю, а згідно з даними порталу Transfermarkt, трансфер гравця відбувся на умовах вільного агента.

Попов приєднався до криворізького клубу влітку 2023 року, однак так і не вийшов на поле в офіційних матчах за основну команду. Він грав у юнацькому складі Кривбаса. У другій половині сезону 2024/25 нападник отримав можливість виступити в Українській Прем'єр-лізі, представляючи Інгулець на умовах оренди. За команду з Петрового він провів чотири матчі в елітному українському дивізіоні.

У сезоні 2025/26 Попов зіграв 24 гри за команду Кривбас U-19, де він забив два голи та зробив дві асисти.

Цікаво відзначити, що Назар Попов вже встиг дебютувати за Ниву В новачком 1 серпня. Він вийшов на поле на 80-й хвилині матчу Другої ліги проти львівського Руха, в якому вінницька команда здобула перемогу з рахунком 2:1.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.