Лупашко: Я не слідкую за турнірними показниками, тому не в курсі, на якому місці знаходиться Верес - Футбол24.
Згідно з аналізом гри, ми можемо з упевненістю заявити, що матч був оцінений позитивно. Наша команда продемонструвала домінування у володінні м'ячем, ефективний контроль простору та створила безліч гольових можливостей. Протягом значної частини зустрічі ми перебували в атакуючій третині. Це безумовно слід відзначити як позитивний аспект. Проте, існують і негативні моменти: вже у другій грі ми стикаємося з проблемою реалізації створених моментів, що дещо засмучує. Ми усвідомлюємо причину цього – недостатня агресивність деяких гравців атакуючої ланки. Щоб забивати, потрібно бути більш рішучими і активно підключатися до атак.
Чи були ваші заміни викликані перебігом гри, чи ви їх заздалегідь запланували?
Деякі зміни були запланованими, а деякі виникли внаслідок подій на футбольному полі. Ви ж розумієте, що Адамюка ми не планували змінювати. Якщо немає запитань, то я хотів би висловити подяку нашим вболівальникам. Знову ми грали в Рівному, і знову їх було багато на трибунах. Вони надихають наших гравців і додають їм сил. Ми щиро вдячні за ту палку підтримку, яку вони надавали команді. Сподіваюсь, ми змогли віддячити їм хоча б нашою грою. На жаль, не вдалося здобути перемогу.
Чи відомо, яка травма в Адамюка?
Ні, наразі це не зовсім ясно. Зараз ми вирушаємо на базу, і я вважаю, що завтра він відправиться на обстеження.
Чому сьогодні Пауло Вітор не потрапив до списку гравців?
- У нього було на тижні невелике ушкодження і він пропустив кілька днів. Вирішили не ризикувати його здоров'ям і взяли тих гравців, які готові та вмотивовані. Сьогодні замість нього вийшов Федор і виглядав доволі непогано. Тому, коли хтось вилітає, це не повинно нікого лякати, адже за його спиною завжди є хтось, хто хоче грати та доводити своє місце на полі.
Нещодавно поєдинки між Карпатами та Вересом набули особливого настрою. Як ви думаєте, чи може це бути зародження західноукраїнського дербі?
- Я з вами погоджуюся в тому, що коли є азарт і жага до боротьби та створення моментів - це додає фарб матчам. А коли дві команди грають у такому стилі, то такі матчі привертають увагу. Я вважаю, що тут, у Рівному, всім командам нелегко грати. Їдучи сюди, кожна команда розуміє, що тут досить міцний суперник, з ним непросто грати. А коли команда виходить і не боїться грати проти Вереса, то це завжди буде цікаво. Верес фокусується на контргрі, вони люблять, коли суперник на м'ячі. Впевнений, що тут небагато команд наважуються грати першим номером, адже розуміють, який є ризик отримати контргру. Тому ці матчі є цікавими та погоджуюсь з вами, що такі матчі будуть приваблювати увагу вболівальників і глядачів.
Чи вплинуло розташування команд у турнірній таблиці на динаміку їхнього протистояння?
Якщо бути відвертим, я не слідкую за таблицею, тому не в курсі, яке місце займає Верес. Моя увага зосереджена на тих деталях, які мають значення. Я прагну вигравати ту кількість матчів, на яку ми заслуговуємо, і реалізовувати той потенціал, який у нас є в плані голів. Ці аспекти потрібно вдосконалювати. Це те, на чому я хочу зосередитися і внести позитивні зміни. Все інше для мене не є настільки суттєвим. Незалежно від того, з ким ми граємо, проти кого граємо чи в якому місті проводимо матчі — підхід завжди залишається незмінним, — наводить слова Лупашка офіційний сайт Карпат.
Нагадуємо, що матч між Вересом і Карпатами завершився внічию 0:0. Після 14-го туру львівський клуб займає дев'яту позицію, поступаючись Динамо всього на один бал.