Львівська область в скорботі прощається з вісьмома героями-захисниками.
Олександр Шемет, Микола Гураль, Роман Шах, Роман Задорожній, Роман Корпалов, Ростислав Кріп, Степан Пристояк can be rephrased as "Степан, известный как Пристояк." та Микола Гнатюк можно перефразировать как "Гнатюк Микола". Если вам нужно что-то более оригинальное, пожалуйста, уточните контекст или цель, и я помогу создать уникальный текст! стали героями, віддавши своє життя за свободу України.
Цю інформацію повідомляє прес-служба Львівської обласної державної адміністрації, зазначає DailyLviv.com.
Сьогодні Львівська область вшановує своїх захисників на прощанні:
Олександр Шемет
Уродженець міста Корюківка, що в Чернігівській області. Герой України. Значну частину свого життя провів у Львівській області, де проходив службу у збройних силах і неодноразово брав участь у миротворчих операціях. Брав активну участь в Антитерористичній операції та Операції об'єднаних сил. Під час повномасштабного вторгнення Росії він долучився до оборони Києва. Надалі воював на Донецькому, Луганському та Південно-Слобожанському напрямках, служачи у складі 12-ї окремої бригади армійської авіації, названої на честь генерал-хорунжого Віктора Павленка.
За особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, присвоєно звання Герой України з врученням ордена "Золота Зірка". Нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня, орденом Данила Галицького та нагрудним знаком "Козацький хрест".
Микола Гураль
Житель села Волове Бібрської громади. Служив гранатометником 1 десантно-штурмового відділення 3 десантно-штурмового взводу 6 десантно-штурмової роти 2 десантно-штурмового батальйону 82-ої окремої десантно-штурмової Буковинської бригади. Загинув 29 січня на Південному напрямку.
Роман Шах
Мешканець села Лопатин у Шептицькому районі. Служив у Луганському прикордонному загоні, названому на честь Героя України Євгенія Пікуса. За старанне виконання своїх службових обов'язків отримав подяку та нагороди за видатну службу.
Роман Задорожний
Мешканець села Гординя, що належить до Новокалинівської громади Самбірського району, проходив службу у військовій частині А4056, де виконував обов'язки гранатометника в 3-му єгерському відділенні 1-го єгерського взводу 5-ї єгерської роти 2-го єгерського батальйону. На жаль, герой загинув 1 листопада 2024 року неподалік населеного пункту Селидове, розташованого в Покровському районі Донецької області.
Роман Корпалов
Мешканець села Дмитровичі в Давидівській громаді, який служив у військовій частині А1619. З 2015 року активно брав участь в антитерористичній операції. Після початку повномасштабного вторгнення вступив до Збройних Сил України. Протягом певного часу вважався зниклим безвісти. Загинув 10 червня 2024 року поблизу Красногорівки в Покровському районі Донецької області.
Ростислав Кріп
Житель села Воля-Висоцька Жовківської громади. Служив у військовій частині А5002. Загинув 7 лютого під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Андріївка Сумської області.
Степан Пристояк can be rephrased as "Степан, известный как Пристояк."
Мешканець села Зимна Вода. Протягом тривалого часу він відстоював незалежність України від російських агресорів. Серце героя перестало битися 14 лютого в медичному закладі.
Микола Гнатюк можно перефразировать как "Гнатюк Микола". Если вам нужно что-то более оригинальное, пожалуйста, уточните контекст или цель, и я помогу создать уникальный текст!
Житель села Сороки-Львівські, входящего в состав Мурованской громады, служил в военной части А4149. Его сердце перестало биться 16 февраля в больнице.