Лікарка з Львова потрапила до фіналу Національної премії "Жінка України 2025".
Дві лікарки з Львова отримали номінацію на Національну премію "Жінка України 2025", повідомляє ZAXID.NET.
Лікарка з Львова, генеральна директорка Львівського обласного перинатального центру Марія Малачинська потрапила до списку фіналісток національної премії "Жінка України 2025" в категорії "Здоров'я і медицина". Церемонія нагородження переможниць пройшла у середу, 28 травня, у Києві.
"Опинитися серед фіналісток у категорії "Здоров'я та медицина" - це визнання нашої щоденної праці з командою Львівського обласного перинатального центру. Це про зусилля, які часто залишаються непомітними, але мають величезне значення. Це про тих, хто не зважає на години праці і труднощі, хто готовий долати бар'єри заради збереження життя", - зазначила Марія Малачинська у своєму дописі на Facebook.
Марія Малачинська була удостоєна премії в категорії "Здоров'я та медицина". Зображення взято з Facebook.
Нагадуємо, що в категорії "Здоров'я та медицина" фахівці представили та обрали шість кандидаток. Серед претенденток на Національну премію "Жінка України 2025" були дві лікарки з Львова: Марія Малачинська, яка очолює Львівський обласний перинатальний центр, та Леся Вовк, директорка Львівського фахового медичного коледжу післядипломної освіти.
Національна премія "Жінка України", заснована у 2016 році, має на меті визнати та підтримати жінок, які вносять вагомий внесок у розвиток нашої країни та світу. Ця нагорода присуджується у 15 категоріях, включаючи захист батьківщини, бізнес, інновації, медицину, науку, культуру та благодійність. Процес відбору кандидаток здійснюється за участю більше 100 фахівців з різних сфер.