Міністерство національної єдності України: Зеленський та Чернишов поділилися інформацією щодо початкових дій - Деталі | Експрес онлайн

Міністерство національної єдності сприятиме підтримці зв'язків з Україною для наших громадян, що живуть за межами країни, а також укріпить дипломатичні відносини з усіма державами-партнерами, в яких вони перебувають.

Цю інформацію передає "Укрінформ", посилаючись на спільну пресконференцію Володимира Зеленського з прем'єр-міністром Польщі Дональдом Туском, що відбулася у Львові, інформує "Експрес".

"Сьогодні до мене приєднався міністр національної єдності України в рамках нашої української команди. Ми активно співпрацюємо з урядами країн-партнерів, щоб закласти міцні основи для функціонування нового міністерства, особливо в тих державах, де наразі проживає значна кількість українців за межами нашої країни. Зокрема, це стосується Польщі, Німеччини та багатьох інших країн," - зазначив Зеленський.

Президент підкреслив, що головним завданням новоствореного міністерства є згуртування всього українського народу, незалежно від віку та місця проживання, які розкидані по різних куточках світу, навколо України.

"Чим більше ми налагодимо та збережемо зв'язків з Україною для наших громадян, тим сильнішими стануть наші відносини з кожною країною-партнером. Наша єдність є нашою силою, як серед українців, так і в міжнародних відносинах. Ми будемо дбати про цю єдність," - підкреслив Зеленський.

Нагадаємо, 4 грудня Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України перейменували у Міністерство національної єдності України, а новопризначеним віцепрем'єр-міністром - міністром національної єдності України став Олексій Чернишов.

Олексій Чернишов став учасником зустрічі, що відбулася 17 грудня у Львові, між президентом України та прем'єр-міністром Польщі.

"Перш за все хочу подякувати уряду та народу Польщі за всебічну допомогу, зокрема за захист українців, які знайшли прихисток на польській землі. Їх - майже мільйон. Для нас дуже важливо зберігати з ними тісну комунікацію. Наша мета - допомогти нашим громадянам інтегруватися в суспільства, де вони живуть, зберігаючи при цьому зв'язок з Україною. Водночас ми завжди чекаємо на них удома", - зауважив Олексій Чернишов.

Віцепрем'єр-міністр підкреслив необхідність інтеграції української складової в навчальних закладах Польщі та спрощення процедур для залучення українських кваліфікованих педагогів.

Володимир Зеленський раніше підкреслив, що уряд розпочав процес організації державної діяльності з українцями, що проживають за межами країни. Для цього було створено Міністерство національної єдності, основною метою якого є укріплення зв'язків між Україною та нашими громадянами за кордоном. "Це стосується всіх хвиль еміграції українців, а також діаспор і спільнот, які зросли внаслідок війни," - додав Зеленський.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.