Міжнародний фестиваль "Оксамитовий сезон в Одеській опері - 2025" стартує напередодні Дня Незалежності.
Згідно з інформацією, що надходить від Міністерства культури та стратегічних комунікацій України, цю новину опублікували в Телеграмі, як повідомляє Укрінформ.
У програмі -- прем'єри, шедеври оперної та балетної класики, сучасні постановки і гала-концерти.
У день прем'єри шанувальники мистецтва зможуть насолодитися оперою Миколи Лисенка "Наталка Полтавка", яка буде представлена в оновленій сценічній інтерпретації.
У рамках фестивалю відбудеться презентація унікального друкованого видання "Одеський національний академічний театр опери та балету: спадок, душа, цитадель". Книга стане мистецьким свідченням про багатовікову історію театру, його духовну силу та вагому роль у культурному просторі України й світу.
Завершиться фестиваль у Грецькій Республіці балетом Адольфа Адана "Жизель" у виконанні провідних артистів Одеської опери. Цей символічний крок -- данина єдності культур і відлуння античної естетики в європейській оперній традиції.
Як повідомляв Укрінформ, у Львівській національній опері з 30 липня до 10 серпня втретє відбудеться Міжнародний фестиваль класичної музики "Дзеркало".