"Можливо, це заздрість". Шугар висловив думку про знаменитостей, які не звернули уваги на його успіх у Палаці Спорту.

Які висловлювання Шугара стосовно підтримки своїх колег?

У жовтні артист виступив у Палаці Спорту перед тисячами прихильників. Він зміг зібрати повну залу всього за рік після першого сольного концерту у Львові.

Цей феномен викликав захоплення у його фанатів і колег. Зокрема підтримала виконавця телеведуча Аліна Шаманська, яка й звернула увагу на напівпорожню VIP-зону для представників шоу-бізнесу. Мовляв, спочатку артисти не підтримують колег по цеху, а потім будуть кликати на фіти.

"Численні артисти та друзі висловили свої привітання, написавши багато добрих слів. Це дуже приємно і чудово!" - підкреслив Шугар.

Шугар про підтримку від колег (скріншот)

Одночасно він висловив підтримку словам Шаманської і зазначив, що не звертає уваги на думки інших.

"Я розумію, про що вона говорить. Є в цьому сенс. Було багато артистів, яких ми запросили. В когось не вийшло. Мені неважливо, як вони сприймають. Мені неважливо, чи хтось мене схвалює. Хай я буду або всім другом, або всім комом у горлі. Я собі знаю, що я роблю, що буду робити та хто я", - заявив Олег.

Він також висловив думку, що частина його колег могла відчувати ревнощі через його швидке досягнення успіху.

"Є ймовірність, що деякі люди не сприймають мене серйозно і відчувають заздрість до моєї музичної діяльності. Можливо, для когось це просто дрібниці, або ж вони думають: 'В нього навіть немає піар-команди'. Хтось може запитати: 'Що це за явище? Як таке можливо? А я тут уже 10 років!'. Я розумію, чому вони так можуть думати, і, напевно, на їхньому місці я б відчував те ж саме. Але ми ж не знаємо всіх обставин", - висловив свої думки він.

Одночасно Шугар озвучив імена колег, з якими підтримує теплі стосунки.

"У мене дійсно чудові стосунки, наприклад, з Chico і Qatoshi, а також з Давідом Голубенком, FIЇNKA та Альоною Альоною. Я маю відмінні зв'язки з багатьма людьми," - зазначив він.

Митець акцентував увагу на своїй переконаності в тому, що дружба може існувати між відомими особистостями.

"Є просто ті, хто тобі близький, і ті, хто віддалений. Так само, як і навколо", - зазначив він.

Олег виріс у Хмельницькому і здобував освіту на факультеті управління та економіки, спеціалізуючись на менеджменті. Він також має досвід роботи графічним дизайнером у сфері інформаційних технологій.

Музичний шлях він почав з виконання каверів на Instagram. Найбільшу популярність здобув завдяки таким хітам, як "Олєг" та "Тьотя". Раніше ми вже ділилися інформацією про 7 найпопулярніших пісень Шугара, які стали вірусними у соціальних мережах.

Одружений з блогеркою Настею Борщ (Анастасія Ковальчук), яка також має двох дітей від попереднього шлюбу.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.