У Львівській області виявили корупційні дії посадовців, які завдали шкоди державі на суму 51 мільйон гривень - Деталі | Експрес онлайн

Обвинувачення висунуті 18 особам, серед яких є державні службовці, чиновники та керівники підприємств комунальної сфери...

Прокурори Львівської обласної та окружних прокуратур оголосили про підозру представникам місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, комунальних підприємств, а також керівникам підрядних компаній. Вони були виявлені у фактах незаконного збагачення на фоні державних ресурсів в умовах військового стану. Цю інформацію озвучив генеральний прокурор Руслан Кравченко.

Зараз найбільша смертність серед цивільних: в ООН назвали кількість загиблих українців

"Сьогодні - Львівська область. Збитки становлять 51 мільйон гривень. 18 людей отримали підозри за такими статтями, як збагачення, зловживання службовим становищем та недбалість", - повідомив Кравченко.

Прокурори Львівської обласної та окружних прокуратур, разом із представниками інших правоохоронних структур, висунули підозри чиновникам місцевих рад, виконавчої влади, комунальних підприємств, а також керівникам підрядних компаній. Дії цих осіб стали причиною завдання збитків бюджету на суму 51 мільйон гривень.

Заступник голови однієї із сільських рад Львівської області в умовах воєнного стану незаконно заволодів коштами, які були виділені для придбання антидронових рушниць.

Чотири чиновники ДП "Ліси України" без достатніх підстав видавали лісорубні квитки, внаслідок чого було знищено не менше 9 530 дерев та завдано істотних збитків державному бюджету.

В.о. голови Франківської районної державної адміністрації, очільниця Галицької РДА Львова та директор підрядної організації - підрядник навмисно завищив ціни на аварійно-відновлювальні роботи житлових будинків після ракетного удару на вулиці Стрийській, а посадовці затвердили його проектно-кошторисну документацію.

Державний інспектор митного поста "Яворів" Львівської митниці організував нелегальну схему імпорту товарів в Україну, уникаючи сплати необхідних митних зборів.

Посадова особа соціального захисту Стрийської районної державної адміністрації разом із чоловіком-спільником здійснили розкрадання бюджетних коштів, оформлюючи витрати як компенсації за неіснуючими договорами в рамках програми "Муніципальна няня".

Інспектор управління капітального будівництва Львівської області підписав акт виконаних робіт у навчальному закладі, хоча насправді ці роботи не були проведені.

- Колишній директор комунального підприємства Самбора, директор компанії-підрядника, інженер технагляду - здійснили "ремонт" трубопроводу. Але не в реальності, а лише на папері.

- ФОП та директор товариства - привласнили бюджетні кошти, які виділялись на капремонт відділення дитячого медзакладу Львова.

- Директор одного з ТОВ - використовував службові повноваження для особистого збагачення. Поставив у Рава-Руську лікарню вугілля, якість якого не відповідала умовам договору.

"Знову і знову - одна й та ж проблема. Єдине, що змінюється, це назви міст. Львів, Чернівці, Київ - скрізь чиновники намагаються зловживати та вводити в оману громаду, на благо якої вони повинні працювати. Прокуратура продовжить свою роботу з виявлення та притягнення до відповідальності всіх правопорушників. Покарання буде неминучим. Ми рухаємось далі," - зазначив Кравченко.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.