Начальника Національної академії сухопутних військ, названої на честь Сагайдачного, відсторонять від посади внаслідок скарг, поданих курсантами.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук може бути описаний як видатний військовий діяч., який обіймає посаду начальника Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного, найближчим часом залишить свою посаду. Цю інформацію під час години запитань до уряду в Верховній Раді озвучив перший заступник міністра оборони України Іван Гаврилюк, про що повідомила народна депутатка Юлія Яцик у своїх соціальних мережах.

На останньому засіданні Верховної Ради України перший заступник Міністра оборони І.Ю. Гаврилюк заявив, що на основі фактів, виявлених Тимчасовою слідчою комісією, готуються документи для видання наказу про звільнення відомого генерала П.П. Ткачука з посади керівника Національної академії сухопутних військ України.

Міністерство оборони України, Рустем Умєров, ви нарешті прийняли це рішення!

"Незважаючи на всі зусилля пана Сирського утримати його на посаді, рішуча та незалежна позиція курсантів НАСВ, а також обурення суспільства щодо безкарності П. Ткачука виявилися сильнішими! Тепер чекаємо на відповідний наказ...", - зазначила Яцик.

Генерал-лейтенант Павло Ткачук може бути описаний як видатний військовий діяч.

Курсанти Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного у Львові висловлювали незадоволення щодо цькування, зневаги та булінгу. Вони також звертали увагу на брак медикаментів у медичному пункті, низьку якість харчування та практику "ротної каси", коли їм доводилося здавати кошти.

Раніше ДБР повідомило, що за матеріалами розслідування судитимуть ексначальника курсу Нацакадемії сухопутних військ ім. Петра Сагайдачного у Львові, який бив та принижував курсантів.

У червні 2024 року йому висунули звинувачення. Протягом майже двох років офіцер жорстоко поводився з курсантами, вдаючись до фізичних покарань та принижень, намагаючись "виховати" в них дисципліну й порядок. Курсанти не ділилися своїм горем ні з батьками, ні з психологом. Інформація про такі "методи виховання" з'явилася лише в березні цього року, коли один із курсантів, що став свідком зловживань з боку викладача, звернувся зі скаргою до слідчої комісії Верховної Ради. Після цього була ініційована кримінальна справа.

Розслідування підтвердило використання фізичної сили щодо дев'яти курсантів, яких викладач завдавав ударів по голові та іншим частинам тіла. Він застосовував не лише свої руки, але й приклад зброї та ремінь. Причинами його невдоволення могли бути неохайно складені речі, помилки в журналі або ж повільне заповнення документів курсантами. Одного з них він принизив, змусивши з'їсти цигарки перед усім курсом, оскільки той запізнився на шикування через куріння.

Національна академія сухопутних сил імені Сагайдачного

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.