"Наш бізнес може зникнути." Співвласник monobank застеріг, що Україні потрібно буде здійснити перехід, подібний до того, що здійснив Китай.

У період військових дій багатьом підприємствам важко здійснювати планування через значну непередбачуваність ситуації.

На заході "Великий вечір з NV" співвласник monobank Олег Гороховський поділився цією інформацією.

"Ми (monobank -- ред.) значно підвищили свою надійність. Українська фінансова система та IT-інфраструктура демонструють високу стабільність. Ми вклали чимало ресурсів у резервування наших можливостей. У нас є дата-центри в Києві, Львові та Варшаві, а також у хмарі Amazon. Ми маємо надійні резерви," -- підкреслив співвласник monobank.

Він також зауважив: "Рівень соціальної відповідальності в нашій компанії та багатьох інших бізнесах значно зріс. На мою думку, цей процес розпочався ще під час пандемії, а в умовах повномасштабної агресії це стало нормою. Коли ти працюєш, у тебе має бути одне головне питання: чи робиш ти достатньо, щоб підтримувати країну та допомагати фронту? Чи твої пріоритети збігаються з потребами військових? Якщо не буде армії, якщо ми не будемо докладати зусиль для досягнення перемоги, наш бізнес просто не зможе існувати".

"Це сильна зміна на рівні mindset. Тобто в тебе немає бути пріоритетів, окрім того, щоб думати, як зробити так, що ми врешті-решт закінчили війну", -- наголосив співвласник monobank.

Обговорюючи найскладніші аспекти сучасного бізнесу, Гороховський підкреслив: "Забезпечити емоційну стабільність у колективі – це справжнє випробування. Ми регулярно проводимо зустрічі з командою, і я помічаю, як важко донести до колег, що їхня робота має значення як для бізнесу, так і для клієнтів та країни в цілому. Це надзвичайно важливо, адже постійні тривоги та стрес можуть сильно виснажувати. Найскладніше – це змусити команду зрозуміти, що те, що вони роблять, є необхідним".

Стосовно того, що нового може очікувати Україну в сфері диджиталізації у найближчі п'ять років, Гороховский зазначив: "У Китаї не було комп'ютерної ери. Вони довго були позаду, а потім одразу опинилися в пост-комп'ютерній ері, коли трафік інтернету через мобільні девайси вищий, ніж трафік через лептопи. Вони перестрибнули якийсь крок еволюції. Мені знається, що у нас зараз є така можливість через розвиток штучного інтелекту і через те, що світ дуже сильно змінюється. І технологічний світ дуже сильно змінюється. Я покладаю великі сподівання на те, що ми зможете цей стрибок зробити через можливості, які відкриває штучний інтелект".

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.