Сидячи за столом з батьками, насолоджуючись чашкою чаю, поки діти в піжамах грають поруч: видатна вчителька Львова поділилася своїми порадами для ефективного навчання.

Галина Черпак, вчителька початкових класів зі школи №86 у Львові, яка була визнана найкращою вчителькою міста наприкінці минулого року, поділилась, що її учні щодня з нетерпінням чекають на уроки. Вони знають, що їх чекають нові захоплюючі пригоди. На своїх заняттях вона створює умови, щоб діти не лише читали про предмети з підручників, а й могли відчути їх та навіть спробувати на смак.

У своєму інтерв'ю, опублікованому на веб-сайті Львівської міської ради, 26-річна освітянка відкрила свої секрети ефективного навчання дітей. Вона твердо вірить, що для досягнення успіху в своїй професії необхідно щиро любити свою справу.

За її словами, щоб школярам було цікаво навчатися, треба навчання робити інтерактивним, яскравим і практичним.

"Якщо ми маємо справу з рослиною, то висаджуємо її. Якщо це ґрунт, я приношу його до класу, щоб учні могли його побачити і доторкнутися. Якщо ж мова про робота або будинок, ми створюємо їх з сірникових коробок або конструктора LEGO. Іншими словами, ми навчаємось через практичну діяльність," - роз’яснила вчителька.

Вона завжди намагається допомогти своїм учням у всіх справах, виступаючи як друг і водночас як наставник. Якщо вирушати на прогулянку, то тільки разом, а якщо організовувати піжамну вечірку, то знову ж таки в компанії один одного.

Під час тижня стилів у школі ми всі вирішили прийти в піжамах. Коли ж настала акція безпеки на дорозі, ми одягнулися в червоний, зелений та жовтий кольори, створивши справжній світлофор. Перед зимовими святами кожен приніс новорічні аксесуари, і я вирішила вбратися в оленячі ріжки з маленькими дзвіночками. Директорка запитує: "Що це за дзвін?", а я відповідаю: "Це я", - ділиться досвідом педагогиня.

Черпак також розповіла, що для того, аби діти не втрачали мотивації, доводиться придумувати для них щось нове.

"Одного разу в нашій школі відбувся день улюблених іграшок. Я вирішила поєднати цю тему з уроками математики, читання та української мови. Наші іграшки навіть виходили до дошки та брали участь у виконанні завдань," - згадує вчителька.

Вчителька активно взаємодіє з батьками, але замість традиційних зборів організовує творчі інтерактивні зустрічі. Таким чином, вона прагне згуртувати батьків у невимушеній атмосфері: разом насолодитися чаєм, обговорити важливі питання, що виникають у класі, а також взяти участь у цікавих інтерактивних іграх.

Як повідомляв OBOZ.UA, раніше вчитель історії поділився нестандартними ідеями, як зацікавити учнів на уроці.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.