"Перевірка триває": Андрій Садовий висловив свою думку щодо ситуації з Назарієм Гусаковим.
Після того як правоохоронці відкрили два кримінальні справи на основі інформації, яку раніше опублікували ЗМІ, Садовий в соціальних мережах зазначив, що міська рада отримала численні запити від журналістів щодо ситуації з Гусаковим, і на даний момент влада проводить перевірку всіх наданих фактів.
"Ми звернулися з відповідними запитами до посольств України в Італії та Італії в Україні. Просимо надати максимум інформації, зокрема, чи перебуває Назар на будь-якій державній або муніципальній програмі підтримки. Це важливо для розуміння, яку допомогу він міг отримувати останнім часом -- окрім допомоги від міста Львова та благодійних внесків, про які відомо", -- написав мер.
Він підкреслив, що їхня команда готова продовжувати придбання необхідних медикаментів для Назарія та іншої особи, яка бере участь у цій програмі. Проте, відповідно до встановленої процедури, отримати ці ліки можливо лише у Львові.
Садовий зазначив, що на минулому тижні він провів коротку бесіду з Назаром, який підтвердив, що вирушить за межі країни.
"Сімейний лікар пацієнта також в курсі, що він не раз відвідував Італію на короткий термін. Як нам відомо, там проживає його матір. Це має значення: його поїздка не відбулася після виникнення скандалу — це була заздалегідь спланована подорож, що відбулася ще до появи публічних звинувачень у можливих правопорушеннях," — уточнив мер.
За його словами, Гусаков планує повернутися в Україну, оскільки йому потрібна медична допомога.
На даний момент міські чиновники працюють спільно з журналістами-розслідувачами та правоохоронцями, забезпечуючи їх усіма доступними документами та інформацією для встановлення істини.
Інформація про виїзд Назарія Гусакова з України з'явилася 13 серпня. Через шість днів він опублікував допис у Facebook, у якому звернувся до своїх прихильників з проханням більше не робити йому фінансові внески, а також поділився, що його самопочуття стало гіршим.
Під час розмови з представниками ЗМІ чоловік зазначив, що отримує препарат "Еврісді" від місцевих органів влади, але цього недостатньо. У минулому році йому виділили 28 флаконів, хоча для його потреб було потрібно 40. У цьому році, за його словами, йому надали лише 20 флаконів.
Раніше видання Фокус повідомляло про початок скандалу, пов'язаного з Назарієм Гусаковим. Чоловік визнав, що отримував частину коштів, які гравці надсилали через його банківський рахунок.