Більше 200 тисяч осіб потребують евакуації з двох регіонів України | УНН

В Дніпропетровській та Донецькій областях більше 200 тисяч осіб потребують евакуації. Це стосується людей, які живуть у зонах з підвищеним ризиком. Відповідну інформацію оприлюднило Міністерство розвитку громад та територій України, повідомляє УНН.

У міністерстві повідомили, що з 1 червня по 22 серпня цього року було евакуйовано більше 64 тисяч людей з двох регіонів. Проте, все ще залишаються особи, які потребують евакуації, серед яких значна кількість дітей.

Ще близько 237 тисяч людей потребують евакуації - це ті люди, які продовжують проживати в небезпечних зонах, серед них - майже 17 200 дітей

Також там поінформували, що транзитний пункт у Павлограді (Дніпропетровська область) - є одним з ключових для евакуації. Крім того, працює новий пункт у Лозовій (Харківська область) і починає роботу ще один у Волоському (Дніпропетровська область).

Транзитний центр у Лозовій здатний вмістити 244 особи, і за три дні його функціонування вже 224 людини отримали необхідну допомогу. Вчора вранці в центрі перебувало 17 осіб, тоді як інші вже вирушили вглиб країни, щоб оселитися у тимчасових притулках.

Також Олексій Кулеба, міністр розвитку громад та територій, підкреслив, що кожна область, звідки здійснюється евакуація до більш безпечних районів, має свою партнерську область, яка приймає evacuees.

На сьогоднішній день Рівненська, Кіровоградська та Київська області вже активно приймають людей, які були евакуйовані. У той же час Вінницька та Полтавська області проводять підготовку для можливого прийому внутрішньо переміщених осіб, якщо виникне така необхідність.

Ми оновлюємо функціонування транзитних пунктів, аби вони слугували лише тимчасовими рішеннями, що дозволять людям швидко переміститися в безпечніші райони протягом доби.

У міністерстві також додали, що продовжують курсувати евакуаційні потяги з додатковими вагонами.

Так, з 15 серпня вже понад 430 людей евакуювалися до Києва, Львова та Рівне. Наступні маршрути також заплановані, і додаткові евакуаційні потяги виділені.

Укрзалізниця зосередиться на розвитку нових евакуаційних маршрутів: потяги почнуть курсувати з Павлограда та Дніпра до Полтави, Одеси, Черкас і Кіровограда.

Окрім цього, Міністерство соціальної політики, сім'ї та молоді України займається створенням умов для тимчасового розміщення 2000 людей з обмеженими можливостями.

"Крім того, необхідно організувати безпосередній транспорт для осіб з обмеженими можливостями, які потребують медичних послуг, з евакуаційних центрів до спеціалізованих медичних закладів", - зазначили в міністерстві.

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.