Стан в енергетичному секторі: запроваджені відключення у зв'язку з атаками.

На другий день нового року супротивник знову здійснив напади на об'єкти енергетичної інфраструктури.

У нічний час зафіксовано удари в Миколаївській та Запорізькій областях. На ранок у Запорізькій області, зокрема в самому місті Запоріжжя, досі залишаються без електрики численні споживачі. Також знеструмленими залишаються інші території, що межують з фронтом. В Одеській та Київській областях тривають роботи з відновлення обладнання, яке постраждало від атак ворога. Зокрема, на Одещині після попередніх обстрілів понад 11 тисяч споживачів все ще не мають електропостачання. Аварійно-відновлювальні роботи продовжуються. Цю інформацію озвучив заступник Міністра енергетики України Роман Андарак.

Для підтримки стабільності енергосистеми проводиться імпорт електричної енергії, а також вживаються заходи щодо обмеження споживання. У багатьох областях запроваджені графіки відключень електроенергії за годинами, а також обмеження потужності для промислових підприємств і бізнесу, зазначив Андерак.

Через несприятливі погодні умови знеструмлені 27 населених пунктів в Івано-Франківській області та 17 населених пунктів у Львівській області. Ремонтні бригади працюють над відновленням ліній.

Згідно з вказівками НЕК "Укренерго", у зв'язку з напруженою ситуацією в Об'єднаній енергосистемі, що виникла через ворожі атаки, у п'ятницю, 2 січня, з 00:00 до 24:00 в Харківській області запроваджуватимуться графіки погодинних відключень (ГПВ). Цю інформацію підтвердили в Харківобленерго.

Тривалість відключень електропостачання за чергами та підчергами з урахуванням часу на перемикання (приблизно):

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.