Скандал, пов'язаний із булінгом та цькуваннями серед курсантів, призвів до звільнення начальника Національної академії сухопутних військ з його посади | УНН

Міністр оборони ухвалив рішення про звільнення генерал-лейтенанта Павла Ткачука з посади керівника НАСВ після проведеного аудиту, в ході якого були виявлені численні порушення. Курсантами були висловлені скарги на систематичне цькування, вимагання коштів та труднощі з матеріально-технічним забезпеченням.

Начальника Національної академії сухопутних військ усунуто з його посади, повідомляє УНН, посилаючись на дані Міноборони.

Деталі можуть бути різними, залежно від контексту. Якщо вам потрібно більш конкретне формулювання, будь ласка, надайте більше інформації.

За даними відомства, під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Львова, міністр оборони Рустем Умєров доповів главі держави про результати аудиту Головної інспекції Міноборони стосовно діяльності Національної академії сухопутних військ та численних порушень, виявлених Головною інспекцією Міноборони.

Глава держави дав наказ терміново усунути наявні проблеми.

Сьогодні Міністерство оборони України оголосило, що генерал-лейтенант Павло Ткачук більше не обіймає посаду начальника Національної академії Сухопутних військ, яка носить ім'я гетьмана Петра Сагайдачного, відповідне повідомлення надійшло з відомства.

Скандал з булінгом та цькуваннями курсантів: начальника академії сухопутних військ буде звільнено - Міноборони6 груд. 2024, 10:41 * 17153 перегляди

Контекст может быть определён как совокупность обстоятельств, условий или факторов, которые влияют на понимание и интерпретацию определенной ситуации или информации.

В березні в соцмережах почала набувати розголосу історії про те, що в академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного системно цькують та булять курсантів.

Курсанти Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана П.Сагайдачного (НАСВ) подали відповідну колективну скаргу до Тимчасової слідчої комісії (ТСК). По суті скарга стосувалась надання звільнень курсантам виключно у разі, якщо за ним приїжджають батьки або дружина. Про це розповіла нардепка Юлія Яцик, яка є членкинею Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради з розслідування фактів порушення прав військовослужбовців.

Проте, після подачі цієї скарги тиск на курсантів, які висловлювали свою активну позицію, став ще інтенсивнішим. Більш того, на одного з ініціаторів колективної скарги намагалися відкрити кримінальну справу.

Члени ТСК, у свою чергу, здійснили низку анонімних бесід з курсантами академії з різних навчальних років, які поділилися своїми думками щодо:

* "ротну касу", коли курсанти зкидуються на різні потреби (купівлю принтера, паперу, миючих засобів тощо)

Звільнення курсантів здійснюється у ручному режимі: якщо бажаєш отримати відпустку, потрібно придбати документи, заправити картридж або виконати інші подібні завдання.

Існують випадки переслідування, зневаги та цькування серед курсантів.

* нестача потрібних медикаментів у медичному пункті ("усі хвороби лікують ібупрофеном або парацетамолом")

* в різних групах від 30% до 60% курсантів, які стоять на забезпеченні, не харчуються в їдальні з різних причин (здебільшого через несмачні страви та низьку якість продуктів).

Інші публікації

У тренді

lvgazeta

Використання будь-яких матеріалів, що розміщені на сайті, дозволяється за умови посилання на данний сайт.

© Львівська газета | lvgazeta.info. All Rights Reserved.