Несподіванка для мами. Син Тіни Кароль вразив усіх своєю появою на концерті артистки у Львові.
17-річний Веніамін, який навчається і живе у Великій Британії, приїхав в Україну на зимові канікули. Веніамін з'явився на концерті матері у Львові. Хлопець зворушливо підтримав зіркову маму: він вийшов на сцену і подарував їй букет білих троянд. Вчинок сина зворушив Кароль. Веніамін з 2014 року живе у Великій Британії, і Кароль бачиться зі спадкоємцем тільки на канікулах.
На різдвяному концерті у Львові Кароль вперше презентувала альбом Кохання. Сльози. Маніфест, який вийде 20 березня до 20-річчя творчої кар'єри співачки. Серед перекладених пісень в альбомі -- суперхіти Кароль. Це пісні Ніченька, Полюси, Життя триває, Здатися ти завжди встигнеш.
Веніамін здобуває освіту у престижному навчальному закладі на околиці Лондона Repton Preparatory School. Він володіє англійською, французькою та іспанською мовами. Веніамін уже обрав спеціалізацію -- це політологія, економіка та бізнес. Син Кароль планує повернутися в Україну, але тільки після навчання.
Тіна Кароль раніше дала відповідь блогерці Нателлі Кірс, котра охарактеризувала переклад її популярних російськомовних пісень українською як "стратегічний крок".